Glenn Coldenhoff vítězem jízdy MX2 a OPEN

29.09.2019....

2. jízda MX2 - OPEN

Z vítězství se po výtečném startu a za vytrvalého deště radoval Nizozemec Coldehoff. Skvělý výsledek zopakoval, když vyhrál včerejší kvalifikaci Jonass z Lotyšska. Třetí dojel rutiér z Velké Británie Simpson, čtvrtý, což se dá považovat za relativní překvapení Estonec Kullas. V hodnocení národů je po dvou jízdách v čele Nizozemsko, před Francií, Belgií, Estonskem, Austrálií.

 

Výsledky 2. jízdy MX2 - OPEN

1. Glenn Coldenhoff (NED, KTM), 34:33.354; 2. Pauls Jonass (LAT, Husqvarna), +0:05.180; 3. Shaun Simpson (GBR, KTM), +0:41.404; 4. Harri Kullas (EST, Honda), +1:08.922; 5. Zachary Osborne (USA, Husqvarna), +1:26.808; 6. Jordi Tixier (FRA, KTM), +1:29.976; 7. Jago Geerts (BEL, Yamaha), +1:30.723; 8. Thomas Kjer Olsen (DEN, Husqvarna), +1:34.713; 9. Dennis Ullrich (GER, Husqvarna), +1:45.868; 10. Calvin Vlaanderen (NED, Honda), +1:52.114; 11. Regan Duffy (AUS, KTM), +2:04.656; 12. Adam Sterry (GBR, Kawasaki), +2:05.804; 13. Carlos Campano (ESP, Yamaha), +2:18.151; 14. Kyle Webster (AUS, Honda), +2:26.017; 15. Kevin Horgmo (NOR, KTM), -1 lap(s); 16. Alvin Östlund (SWE, Husqvarna), -1 lap(s); 17. Kevin Strijbos (BEL, Yamaha), -1 lap(s); 18. Bastian Boegh Damm (DEN, KTM), -1 lap(s); 19. Simon Laengenfelder (GER, KTM), -1 lap(s); 20. Alberto Forato (ITA, Husqvarna), -1 lap(s); 21. Alessandro Lupino (ITA, Kawasaki), -1 lap(s); 22. Davis Ivanovs (LAT, Husqvarna), -1 lap(s); 23. Anton Gole (SWE, Yamaha), -1 lap(s); 24. Valentin Guillod (SUI, Honda), -1 lap(s); 25. Priit Ratsep (EST, Honda), -1 lap(s); 26. Rene Hofer (AUT, KTM), -1 lap(s); 27. Martin Barr (IRL, Yamaha), -1 lap(s); 28. Iker Larranaga Olano (ESP, KTM), -1 lap(s); 29. Justin Cooper (USA, Yamaha), -1 lap(s); 30. Maxime Renaux (FRA, Yamaha), -2 lap(s); 31. Henrik Wahl (NOR, KTM), -2 lap(s); 32. Michael Sandner (AUT, KTM), -2 lap(s); 33. Maximus Purvis (NZL, Yamaha), -2 lap(s); 34. Peter Irt (SLO, Yamaha), -2 lap(s); 35. Stuart Edmunds (IRL, Husqvarna), -3 lap(s); 36. Cyrill Scheiwiller (SUI, Yamaha), -3 lap(s); 37. Jan Pancar (SLO, Yamaha), -3 lap(s); 38. Anthony Raynard (RSA, Yamaha), -3 lap(s); 39. Dylan Walsh (NZL, Husqvarna), -13 lap(s); 40. Lloyd Vercueil (RSA, Yamaha), -14 lap(s);

 

Průběžné výsledky MXoN 2019

1            The Netherlands             23         

1            Race 2   6            COLDENHOFF, Glenn      KNMV   KTM     

2            Race 1   4            HERLINGS, Jeffrey           KNMV   KTM     

10          Race 2   5            VLAANDEREN, Calvin      KNMV   Honda 

10          Race 1   5            VLAANDEREN, Calvin      KNMV   Honda  

2            France  59         

5            Race 1   1            PAULIN, Gautier              MCM    Yamaha

6            Race 2   3            TIXIER, Jordi       FFM       KTM     

18          Race 1   2            RENAUX, Maxime           FFM       Yamaha

30          Race 2   2            RENAUX, Maxime           FFM       Yamaha 

3            Belgium              60         

6            Race 1   16          VAN HOREBEEK, Jeremy FMB      Honda 

7            Race 2   17          GEERTS, Jago     FMB      Yamaha

17          Race 2   18          STRIJBOS, Kevin FMB      Yamaha

30          Race 1   17          GEERTS, Jago     FMB      Yamaha 

4            Estonia 63         

4            Race 2   24          KULLAS, Harri    EMF      Honda 

13          Race 1   22          LEOK, Tanel        EMF      Husqvarna        

21          Race 1   23          RATSEP, Priit      EMF      Honda 

25          Race 2   23          RATSEP, Priit      EMF      Honda  

5            Australia             63         

11          Race 2   12          DUFFY, Regan    MA        KTM     

14          Race 2   11          WEBSTER, Kyle  MA        Honda 

15          Race 1   10          FERRIS, Dean     MA        KTM     

23          Race 1   11          WEBSTER, Kyle  MA        Honda  

6            Spain    66         

3            Race 1   19          PRADO, Jorge    RFME    KTM     

13          Race 2   21          CAMPANO, Carlos          RFME    Yamaha

22          Race 1   20          LARRANAGA OLANO, Iker            RFME    KTM     

28          Race 2   20          LARRANAGA OLANO, Iker            RFME    KTM      

7            Denmark            66         

8            Race 2   107        OLSEN, Thomas Kjer       DMU     Husqvarna        

8            Race 1   107        OLSEN, Thomas Kjer       DMU     Husqvarna        

18          Race 2   108        BOEGH DAMM, Bastian DMU     KTM     

32          Race 1   106        OLSEN, Stefan Kjer          DMU     KTM      

8            Sweden 69         

14          Race 1   32          ÖSTLUND, Alvin SVEMO Husqvarna        

16          Race 2   32          ÖSTLUND, Alvin SVEMO Husqvarna        

16          Race 1   31          BENGTSSON, Filip            SVEMO Husqvarna        

23          Race 2   33          GOLE, Anton      SVEMO Yamaha 

9            Great Britain      75         

3            Race 2   9            SIMPSON, Shaun             ACU       KTM     

12          Race 2   8            STERRY, Adam   ACU       Kawasaki           

24          Race 1   8            STERRY, Adam   ACU       Kawasaki           

36          Race 1   7            WATSON, Nathan           ACU       KTM      

10          Norway 75         

9            Race 1   118        FREDRIKSEN, Hakon       NMF      Yamaha

15          Race 2   119        HORGMO, Kevin              NMF      KTM     

20          Race 1   119        HORGMO, Kevin              NMF      KTM     

31          Race 2   120        WAHL, Henrik    NMF      KTM 

 

v. motýl

zdroj: Youthstream,

zdroj foto: Roman Borák