Tisková zpráva Red Bull KTM: Dungey vítězí. Musquin dojel sedmý

14.02.2016....

Oba jezdci továrního týmu Red Bull KTM Factory Racing Ryan Dungey a Marvin Musquin se bez větších problémů kvalifikovali do finálové jiízdy 6, závodu AMA Supercross serie v San Diegu 2.

Finálový závod

Dungey i Musquin do finálové jízdy odstartovali skvěle a po výjezdu z první zatáčky byli na prvním a druhém místě. Zatím co Ryan se na vedoucí pozici udržel, Marvin se po chybičce v druhé zatáčce propadl do druhé poloviny první desítky. Ryan Dungey nakonec své vedení udržel relativně v poklidu až do cíle a získal letošní čtvrté vítězství, Marvin Musquin nakonec dojel sedmý.

"Je fajn se opět dostat na vrchol," řekl Dungey. "Jsem opravdu spokojený s tím, jak to dnes všechno vycházelo. Po tréninku jsme provedli nějaké úpravy na motocyklu. Rozhodně máme další impuls do dalšího závodu příští víkend v Dallasu.

Musquin opět potvrdil mezi jezdci 450SX dobrou rychlost, když nakonec dojel sedmý v jeho šestém závodě kariéry v prestižní 450SX třídě